Twój cichy kącik

W segmencie zaprojektowano 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie na parterze o powierzchni 48,84 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki oraz posiada taras o powierzchni 25,20 m2.  Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 53,27 m2 także zawiera 3 pokoje, kuchnię i łazienkę oraz 2 balkony wschód/zachód. Mieszkania posiadają oddzielne wejścia dla parteru i oddzielne wejścia dla I piętra.


Mieszkanie na parterze mieści obszerny salon, w którym rodzina może zrelaksować się na wygodnej sofie przed kinem domowym. Strefa wypoczynkowa została została szeroko otwarta na taras. Długi barek łączy salon z kuchnią, która posiada możliwość nowoczesnej, wysokiej zabudowy. Część prywatna to duża sypialnia rodziców z oknem wychodzącym na strefę wejściową oraz pokój dziecięcy, zlokalizowany obok salonu. Program użytkowy uzupełnia łazienka, w której wygospodarowano miejsce na piec gazowy.

RZUT PARTERULokal na piętrze prezentuje podobny układ funkcjonalny, zamiast tarasu mieszkańcy mają tu do dyspozycji, dostępny z salon balkon. Atutem projektu jest bardzo racjonalne zagospodarowanie powierzchni. Przewidziano w nim liczne miejsca, w których można usytuować pojemne szafy.

RZUT PODDASZAWykaz mieszkań: