Zakład Remontowo-Budowlany "BRUK-BUD" działa na rynku budowlanym od 1998 roku i w ciągu zaledwie 6 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego a w szczególności budownictwa drogowego. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej, kompleksowo - od projektu do wykonawstwa.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, kadrę kierowniczą, posiadamy niezbędny sprzęt ciężki i zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecone nam zadanie. Nasze usługi wykonujemy szybko, solidnie i zgodnie z najnowszą technologią i sztuką budowlaną o czym świadczy wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi takimi jak BUDOSTAL-5 S.A. w Krakowie dla których realizujemy prace drogowe i brukarskie m.in. przy remontach chodników w Nowej Hucie. Wykonywaliśmy prace brukarskie dla stacji benzynowych na terenie całego kraju, dla zakładów przemysłowych oraz Urzędów Miast: Krakowa, Niepołomic, Nowego Wiśnicza, Wieliczki, Dobczyc i Bochni.

 

 

Napisz do nas

 

PARTNERZY  

 

COPYRIGHT (C) 2006 BRUK-BUD