Zakład Remontowo-Budowlany "BRUK-BUD" działa na rynku budowlanym od 1998 roku i w ciągu zaledwie 6 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego a w szczególności budownictwa drogowego. Jesteśmy firmą specjalizującą się w układaniu kostki brukowej, kompleksowo - od projektu do wykonawstwa.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, kadrę kierowniczą, posiadamy niezbędny sprzęt ciężki i zaplecze techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecone nam zadanie. Nasze usługi wykonujemy szybko, solidnie i zgodnie z najnowszą technologią i sztuką budowlaną o czym świadczy wciąż powiększające się grono zadowolonych klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi takimi jak BUDOSTAL-5 S.A. w Krakowie dla których realizujemy prace drogowe i brukarskie m.in. przy remontach chodników w Nowej Hucie. Wykonywaliśmy prace brukarskie dla stacji benzynowych na terenie całego kraju, dla zakładów przemysłowych oraz Urzędów Miast: Krakowa, Niepołomic, Nowego Wiśnicza, Wieliczki, Dobczyc i Bochni. Posiadamy doświadczenie i potencjał finansowy w postaci otwartego kredytu obrotowego w PKO BP który umożliwia finansowanie inwestycji.
BEHATON
grubość:
6 cm, 8 cm, 10 cm
FALA (SINUS)
grubość:
6 cm, 8 cm
KONTUR
grubość:
8 cm, 10 cm
UNI STONE
grubość:
6 cm, 8 cm, 10 cm
ZENIT
grubość:
6 cm, 8 cm, 10 cm
COPYRIGHT (C) 2004 BRUK-BUD